Tallinna ettevõtlusauhindade jagamisel pärjati AVALA Polarise ärimaja 2022. aasta parimaks arendusprojektiks.

29.09.2022

„AVALA ärikvartal koos Polarise ärimajaga loob terviklikku inimestest lähtuvat keskkonda, mis toetab ärilist mõttelendu ja toetab tervislikke harjumusi. Hoone planeering soosib füüsilise, vaimse ja sotsiaalse tervise arengut ning arvestab inimeste heaoluga,“ rõhutas Kaamos Kinnisvara juht Taimo Murer, mis parima arendusprojekti tiitli Polarisele tõi.

Konkursi võidukaks märksõnaks on Mureri sõnul ka Polarise kaasaegsed lahendused ja energiatõhusus, mis on viimastel aastatel saanud äriarengus projektide fookuseks.

Hiljaaegu avatud Polarise büroomajast on tänaseks suurem osa üürilepingutega kaetud. Uude büroomajja on kolinud näiteks Rail Baltic Estonia, Ergo kindlustus, Pharma Holding, Fitness 24/7 spordiklubi ja Columbus Eesti. “Ligikaudu 350 ruutmeetrit kontoripinda ootab veel rentnike. Ettevõtted kellel kolimissoov täna olemas, ei pea kaua ootama ja saavad enda soovidele vastava pinna kätte juba järgmise aasta alguses,” lisas Murer.

Kogu Avala kvartalit iseloomustab innovaatiline ja keskkonnasõbralik lähenemine. Tänaseks on Avala kvartalis valminud DEPO kauplusladu, mille katusepinnal on pealinna suurim päikesepark, A-energiaklassi büroohooned Electra ja Polaris ning nutikas parkimismaja. Kvartalis on avatud jõusaal ja rattarent ning mitmed söögikohad.

Konkursi “Arendusprojekt 2022” eesmärk on tunnustada ettevõtjaid ja organisatsioone, kelle teostatud kinnisvara arendusprojektid aitavad kaasa kaasaegse, säästliku, ettevõtlust või turismi soosiva linnaruumi kujundamisele ning inimsõbraliku elukeskkonna loomisele.

  1. aasta Tallinna ettevõtlusauhindade nominendid “Arendusprojekt 2022” kategoorias olid:
    Polarise maja Avala ärikvartalis, arendaja Kaamos Kinnisvara AS
    Kalaranna Kvartal, arendaja AS Pro Kapital Eesti
    Kawe City büroohoone, arendaja Kawe City OÜ
  2. septembril tunnustati Tallinna parimaid ettevõtteid traditsiooniliselt ettevõtlusauhindadega. Tänavune konkurss toimus juba 19. korda.