Tallinnas pandi nurgakivi esimesele Läti kauplus-laole DEPO

04.12.2019

Läti jaekaupluste kett DEPO avab oma esimese poe koos laoga Avala ärikvartalis Tallinnas 2020. aasta suvel.

„Kauplus-ladu DEPO ehitatakse Tallinnasse Avala ärikvartalisse, mille eesmärk on pakkuda nii kaubandus- kui ka kontoripinda ettevõtetele, kes hindavad uuenduslikku ja tarbijasõbralikku ärikeskkonda, mis hõlmab nii tänapäevaseid kui ka tuleviku vajadusi,“ selgitas Kaamos Kinnisvara tegevjuht Priit Uustulnd.

DEPO on Läti juhtiv ehitusmaterjalide kauplus-ladu, mille põhifookuseks on isetegemise lahendused. „Oleme ainus jaemüüja, kes on Baltikumis spetsialiseerunud do-it-yourself-lahendustele, pakkudes laia valikut tooteid kodu, aia, remondi ja ehituse jaoks. Meie kauplusest leiab igapäevaselt madala hinnaga vähemalt 100 000 erinevat toodet. Lisaks kauplusele on DEPO-l ka suur ladu, mis tähendab, et kõik kaubad on ostmise hetkel koheselt saadaval,“ selgitas DEPO DIY turundusdirektor Evita Jurjane-Nelsone.

Priit Uustulnd rõhutas, et DEPO on lisaväärtus nii Avala kvartalile kui ka kindlasti kogu Harjumaale. „DEPO hoone on Euroopa üks pikemaid ja see kaetakse taastuvenergia lahendustega, mis aitavad neutraliseerida sõidukite heitgaasi emissiooni õhust ning toota kvartali jaoks ka päikeseenergiat,“ ütles Uustulnd, rõhutades, et Avala ärikvartali päikesepark saab olema Tallinna suurim, kattes ühtlasi vähemalt 1/3 ärikvartali energiatarbimisest.

Ta lisas, et DEPO rikastab ja värskendab kindlasti ka Eesti ehitusmaterjalide turgu.

25 000 m2 suurune DEPO võimaldab mugavat ostukogemust tänu kodu-, aia-, remondi- ja ehituskaupadel laiale tootevalikule ja seotud teenustele.
Koos arenduse ja ehitusega on investeering uue kaupluse avamisse umbes 45 miljonit eurot.