Tasuta äripinna Tammsaare Ärikeskuses võitis Ajujahi konkursi võitja Complok

09.12.2022

Eile selgus Eesti suurima ettevõtluskonkursi Ajujaht 15. hooaja võitja, kelleks osutus rahapesu tõkestamise koolitust pakkuv ettevõte Complok.  Tasavägises finaalis astusid võistlustulle Complok, Steelmonitor ja Crump. Võitja sai peaauhinnaks 30 000 eurot. Teine ja kolmas koht vastavalt 15 000 ja 7500 eurot.

Konkursi toetajana pani Kaamos eriauhinnana välja ühele finalistile  tasuta büroopinna terveks aastaks . Kaamosel on rõõm tõdeda, et seekord langes kokku nii Ajujahi konkursi žürii eelistus kui Kaamose lemmik ja see tähendab, et peatselt kolib Ajujahi juubelihooja võitjameeskond oma töökohad Tammsaare Ärikeskusesse. Usume, et see inspireerib asutajaid oma alustava ettevõtte juures veel innukamalt tegutsema.

Auhinna näol on tegemist Tammsaare Ärikeskuse  9. korruse pinnaga, kust avanevad avarad vaated linnale. Pind ise on kompaktne, 85 m2, kuhu mahub kokku kuni 9 töökohta. Valisime just sellise optimaalse suuruse, sest teame, et alustavatel ettevõtetel ei ole nii palju töötajaid ja oluline on pigem ruumi nutikas paigutus kui staatiliste kohtade arv.

Võitja saab pinna enda kasutusse üheks aastaks. Loodame, et selle aja jooksul saab Complok tuule tiibadesse.

Ajujahi kiirendiprogramm ja telekonkurss sünnib avaliku- ja erasektori koostöös ning selle ellukutsuja on EASi ja KredExi ühendasutus.

Ajujahi 15. hooja sateid saab järele vaadata ERR potaalist Jupiter  https://jupiter.err.ee/1608803026/ajujaht-2022