Võta ühendust!

Kaamos Kinnisvara

Kodumaisel kapitalil põhinev kontsern, mis on 2002. aastast edukalt tegutsenud kinnisvaraarenduse- ja ehituse valdkonnas.

Veskiposti 2, 10138 Tallinn
Tel: +372 663 0300
info@kaamos.ee
kaamos.ee

Kaamos tähendab polaarööd – vaid Põhjamaadele iseloomulikku eksootilist loodusnähtust, mis pakub haruldast silmailu ning meenutab, kui tähtis on elada loodusega kooskõlas ning toimida targalt ja pühendunult.

See mõtteviis ja elustiil iseloomustab ka Kaamos Groupi ettevõtmisi. Selleks toetume ühest küljest traditsioonidele, teisalt aga oleme alati avatud kõige tänapäevasematele ja nutikamatele lahendustele.

Eestimaine kapital, põhjamaised väärtused. Arendame ja ehitame oma kinnisvara ise ning see võimaldab arvestada kliendi soove kogu protsessi jooksul, alustades kavandamisest kuni viimse detailini läbi mõeldud kinnisvara lõpliku valmimiseni.

Arvestame alati kliendi soovidega – alates koduostu või kontori rentimise ideest kuni võtmete üleandmiseni.

Oleme oma kvaliteedis nii kindlad, et anname Sinu uuele kodule tavapärase kaheaastase asemel koguni 3-aastase garantii.

Kaalud ka teisi asukohti?

Tutvu Kaamos Kinnisvara teiste arendustega.

Võta ühendust

Anne-Ly Lindmäe
Kaamos Kinnisvara AS
annely.lindmae@kaamos.ee
+372 503 3045

Võta ühendust

    Nõustun üksikisikute ja üksuste isikuandmete töötlemisega, mida on loetletud dokumendis privaatsuspoliitika ja annan nõusoleku minuga minu näidatud kanalite kaudu ühendust võtta. Seda saiti kaitsevad reCAPTCHA ja Google'i privaatsuspoliitika ja teenusetingimused.