16. november 2021

Alustasime III etapi huviliste registreerimisega

Novembris alustasime Vikimõisa kolmanda etapi huviliste eelregistreerimisega, kui sinagi soovid olla esimeste seas, kes saab korterite kohta info, siis saada oma päring läbi kontaktivormi. III etapi majad valmivad Harku järve poolsesse otsa aadressidega Pikaliiva 34, 36, 38 ja 40. Valmisid ka esimesed IV etapi visuaalsed eskiisilahendused*, millega saab tutvuda kodulehel galerii ja asukoha all. *3D pildid on illustratiivsed.

10. oktoober 2021

Toimus Vikimõisa I etapi sarikapidu

Oktoobri alguses toimus Vikimõisas I etapi sarikapidu, mille juhatas sisse meeskondlik tuletõrjeõppus. Sellega on kõik esimese etapi majad oma lõppkõrguse saavutanud. Samal ajal kerkivad usinalt juba II etapi majad. Mõlemas etapis, kokku 6 maja ja 114 korterit, on tänaseks kõik kodud omanikud leidnud.

24. august 2021

Alustasime Vikimõisa II etapi avaliku müügiga!

Meil on hea meel tõdeda, et Vikimõisa I etapi maja korterid on kõik uue omaniku leidnud ja II etapp on aktiivses müügis. Kuna huvi püsib projekti vastu kõrge, siis loodame veel selle aasta lõpus turule tulla ka Vikimõisa III etapiga, kuhu lisandub kolm maja – Volmre 20/1, Volmre 20/2 ja Volmre 20/3.

20. mai 2021

Vikimõisa esimese etapi majad kerkivad

Vikimõisa elamurajooni esimese etapi majade korrused kerkivad jõudsalt. Lisaks on piirkonda rajatud uued ligipääsu- ja kergliiklusteed. Esimese etapi majade 76 korterit on tänaseks praktiliselt müüdud, saadaval on veel üksikud korterid, tutvu nendega siin. Augustikuus oleme alustamas II etapi, Volmre 31 ja 33, majade müügiga.

12. detsember 2020

Alustame ehitustegevusega

Meil on hea meel teatada, et pandeemia ei ole mõjutanud Vikimõisa arendus- ja ehitustegevut ning oleme on kenasti graafikus. Tänaseks oleme saanud vajalikud load ja teinud ettevalmistuses trasside rajamiseks. Veebruari alguses alustame kommunikatsioonide rajamisega. Kuna huvi arenduse I etapi korterite vatu on suur, siis pingutame selle nimel, et anda esimesed korterid üle aasta lõpus.

29. juuli 2020

Arhitektuuribüroo BOA: Vikimõisa kortermajad sobituvad keskkonda

Vikimõisa arhitektuursete lahenduste puhul lähtusime asukohast. Harku järve ja Vikimõisa metsa lähedus loovad elamiseks mõnusa keskkonna, mida aitavad nautida kõikide korterite kõrged laed ja suured aknad, tuues tuppa valgusküllust ja avarust. Lisaks on igal korteril oma rõdu ning esimese korruse korteritel ka suured terrassid,“ kirjeldas BOA arhitekt Anto Savi, rõhutades, et. „Samuti oleme mõelnud selle peale, et koduostjatel oleks rohkem ruumi rohelusele ja ei oleks suuri lagedaid parkimisalasid ning seetõttu on enamus parkimist kavandatud hoonete alla. „ lisas arhitekt.

12. juuli 2020

Kaamos Kinnisvara alustab 500 korteriga elurajooni rajamist Haaberstisse – Harku järve kaldale

Kaamos Kinnisvara alustab sel sügisel järgmise suurema elukondliku kinnisvaraarenduse projektiga, mille käigus rajatakse Haaberstisse 22 kortermaja ühtekokku 500 korteriga. Vikimõisa arendus asub Haaberstis Rannamõisa tee ja Harku järve vahel paikneval alal. Kokku rajatakse 22 kolmekorruselist hoonet 2-, 3- ja 4-toaliste korteritega, mis vastavad A-energiaklassile. Elurajooni suurimaks eeliseks on kindlast vahetus naabruses paiknev Harku järv, kõrghaljastus, tervise- ja metsarajad ja mitmed mänguväljakud. Väärtus lisab kindlasti Rocca Al Mare piirkonna hästi arenenud infrastruktuur. Kõikide hoonte katustel asuvad päikesepaneelid, mis aitavad vähendada igakuiseid kommunaalkulusid.

Kaalud ka teisi asukohti?

Tutvu Kaamos Kinnisvara teiste arendustega.

Võta ühendust

Anne-Ly Lindmäe
Kaamos Kinnisvara AS
annely.lindmae@kaamos.ee
+372 503 3045

Täida väli!
Täida väli!
Täida väli!
Täida väli!
Vajalik nõusolek!

Täname huvi tundmast!

Võtame peagi ühendust.

Andmete edastamisel tekkis tõrge.

Proovi uuesti või võta ühendust telefoni teel!