Võta ühendust!

17. oktoober 2023

Langes Vikimõisa IV etapi sarikapärg

Meil on hea meel teatada, et oleme jõudnud Vikimõisa neljanda etapi kolme majaga nii kaugele, et majad on saavutanud oma lõppkõrguse. Kokku valmib IV etapis 112 korterit, mis pakuvad tulevastele elanikele kaasaegset ja mugavat elukeskkonda. See on suur saavutus kogu ehitusmeeskonnale, kes on töötanud selle nimel, et luua hubased ja kvaliteetsed kodud.

Ehitusprotsess on kulgenud plaanipäraselt, tänu pühendunud tööle ja professionaalsusele. See on tõendus sellest, kuidas koostöö ja visioon võivad muuta unistused reaalsuseks. Uued koduomanikud saavad juba tuleva aasta lõpus oma uute kodude võtmed kätte ning alustada uut elu Vikimõisas.

Iga maja, mis kerkib Vikimõisa maadele, on eriline. See ei ole lihtsalt hoone, vaid tulevane kodu paljudele peredele ja üksikisikutele. Juba planeerimise käigus mõtleme nendele inimestele, kes siin tulevikus elama hakkavad, ja sellepärast on iga samm ehitusprotsessis eriline ja tähtis.

Vikimõisa neljanda etapi sarikapeo ajal oli võimalus kõndida veel tühjades korterites, kuid juba võis tunda tulevaste tubade soojust ja mugavust. Kujutlusvõime viis meid tulevikku, kus need korterid on täidetud naeruga ja küpsetatud kaneelisaiade lõhnaga.

See saavutus ei ole võimalik ilma kõigi nende inimesteta, kes on sellesse projekti panustanud. Arendajad, ehitajad, arhitektid ja kõik teised, kes on andnud oma panuse, väärivad suurt tunnustust ja tänu. Vikimõisa saabub uus ja põnev ajajärk ning ootame põnevusega päeva, mil need uksed avanevad ja inimesed astuvad nendesse majadesse, et luua endale oma unistuste kodu. See on tõeline elamuehituse edulugu ja põnev samm tuleviku suunas.

17. september 2023

Valmis Vikimõisa uus näidiskorter

Vikimõisas valmis septembris uus 3-toaline näidiskorter, kus tutvustatakse eksklusiivset Öko paketti, mis sisaldab keskkonnasõbralikke ökomärgistusega plaate ja materjale. Korteri sisearhitekt Aljona Radomski on loonud keskkonnasõbraliku sisekujunduse, mis innustab koduomanikke tegema oma kodust erilise ja omanäolise paiga, kasutades Vikimõisa uusi siseviimistluspakette. See näidiskorter on suurepärane inspiratsiooniallikas kaasaegse ja keskkonnasõbraliku kodu kujundamiseks. Vikimõisa jätkab keskkonnasäästliku disaini ja uuenduslike lahenduste edendamist, tuues tulevikku suunatud lähenemise elamuehitusse.

31. märts 2023

Swedbank ja LHV pakuvad 0% + 6 kuu euribor kodulaenu!

Alates 30. märtsist kehtib Swedbankis ja LHV pangas kodulaenu eripakkumine intressiga 0% + 6 kuu euribor kõikidele eraisikutele, kes ostavad A-energiaklassi kinnisvara.

Meil on hea meel, et ka pangad hindavad kõrgemalt energiatõhusaid arendusi ja annavad seeläbi võimaluse koduotsijatel teha rohelisem valik, ajal, mil intressimäärad on olnud tõusuteel ja ostjate ebakindlus tuleviku ees suurem. Seepärast oleme teile kokku koondanud erinevate pankade laenupakkumised, et saaksite teha endale parima valiku.

Swedbanki pakkumine:

Kui kodulaenu taotlus on esitatud kuni 30. septembrini 2023 ning laenuleping sõlmitud hiljemalt 30. november 2023, siis intress on kaheks aastaks 0% + 6 kuu euribor. Pakkumine kehtib uutele sõlmitavatele lepingutele. Täpsemad tingimused Swedbanki kodulehel.

LHV pakkumine:

  • Esmane laenupakkumine 24 tunni jooksul
  • Laenu ennetähtaegne tagastamine tasuta
  • Uue korteri hindamisakt soodsa hinnaga
  • Uue A-energiaklassi kodu ostmiseks esimese aasta intress 0% + 6 kuu euribor. Pakkumine kehtib kuni 31.05.2023.

Loe lähemalt LHV pakkumisest nende kodulehel.

Küsi pakkumist ka teistest pankadest, sest A-energiaklassi kodudele pakuvad erinevate soodustustega laene ka Luminor ja SEB.
Luminor panga fikseeritud euriboriga kevadpakkumine ja SEB roheline kodulaen.

Vikimõisa elamurajoonis on kõik kortermajad A-energiaklassiga, seega saad kasutada neid häid laenupakkumisi ja endale sobiva kodu soetada juba sel kevadel valmivasse 3. etappi või järgmisel aastal valmivasse 4. etappi.

1. märts 2023

Mis on superdemo näidiskorter? Kaamos Kinnisvara teostas esimese musternäidise Eestis

Kaamos Kinnisvara ehitas valmis Eesti esimese superdemo näidiskorteri, mis on innovatsiooni musternäidis ja sillutab teeb tuleviku elustandarditele. Korteri sisearhitekt kirjeldab Vikimõisa elamurajooni superdemo korteri sündi ja seda ilmestavaid moodsa aja lahendusi.

Kaamos Kinnisvara sisearhitekt Aljona Radomski võrdleb superdemo korterit autoga, mida klient vastavalt oma maitsele komplekteerib. „Sarnaselt uutele automudelitele on superdemo korteris näidatud lahendused, mis ei kuulu standard pakettide juurde, vaid mida klient saab põnevate unikaalsete lisadena valitud paketile lisada,“ selgitas ta ning rõhutas, et superdemo on ühe kodu maksimaalse komplekteerimise näide.

Idee luua kõige innovatiivsemate lahendustega sisustatud korter sündis Aljona sõnul soovist tuua uuem tehnoloogia ja kaasaegsemad lahendused koduotsijatele lähemale. Eesmärk on võimaldada kinnisvaraostjale lisada nii standardsele kui Premium siseviimistluse valikule innovatiivseid superdemo lahendusi.

„Superdemo korteri sisustamine oli meile uus ja algusest lõpuni eksperimentaalne kogemus. Valisime selleks Vikimõisa elamurajooni väiksema pinnaga 2-toalise korteri. Kuna eesmärk oli luua väga hea heliisolatsiooniga korter, siis tuli meil mõned sentimeetrid nii lae- kui ka seinapinnast selle tarbeks ära anda,“ rääkis sisearhitekt.

Erinev klassikalistest näidiskorteritest

Superdemo korteri erisus uusarenduste näidiskorteritest algas juba ehitusfaasis. Näiteks paigaldati parema heliisolatsiooni nimel seintesse ja lakke lisakipsplaadid. Radomski sõnul aitasid kipsplaadid parandada ka lae esteetikat ja peita tavapäraselt betoonvahelagedel olevaid vuuke.

Sile ja kenasti viimistletud lagi väärib vastavat valgustust. „Elutoa perimeetril kasutasime spetsiaalset karniisi, mille siseküljele paigaldasime lineaarse LED-valgustuse. Valgus on dimmerdatav ning annab väga pehme ja loomuliku üldvalguse,“ kirjeldas sisearhitekt. Ta lisas, et karniis kui arhitektuurne detail teeb visuaalselt lage kõrgemaks ja lisab interjöörile klassikalise noodi.

Ebastandardsed lahendused jõudsid ka superdemo korteri magamistoa garderoobi. „Kuna ruumi suurus lubas, projekteerisime sinna walk-in garderoobi. Tavaliste kipsseinte asemel kasutasime klaasi, mis säästab ruumi ja annab interjöörile õhulisust.“

Vannitoas on Villeroy&Boch sanitaarkeraamika tippmudelid, mis on sisearhitekti sõnul erilised nii välimuselt kui sisult. „Valisime musta sarja, sest keraamika ei pea alati valge olema. Samas toonis on Hansgrohe sanitaartehnika ja dušinurga seina integreeritud valgustusega metallnišid, kus saab mugavalt hoida nii dušitarvikuid kui kosmeetikat.“

Erilise interjööri elemendina paistab silma veel elutoa seinas paiknev ribiline paneel, mis  pole ainult pilkupüüdev disainielement, vaid praktiline juhtmeid peitev taust tehnikale.

Elutoa pärliks on sisearhitekti sõnul mööblisse integreeritud veeauru kamin, mille leegi imitatsioon on üllatavalt realistlik, samas absoluutselt ohutu ja isegi kasulik, sest niisutab mõnusalt ruumi ja loob meeldiva atmosfääri.

Erilised nutilahendused välisuksest magamistoani

Superdemo näidiskorteri nutilahendused algavad telefonist lukustatavast uksest. Esiku valgustus läheb põlema liikumisanduri abil ning lahkudes saab kogu korteri valgustuse välja lülitada ühest lülitist.

Kodus aitab veeaurukaminale lisaks mõnusat  atmosfääri luua ka Sonos kõlarite süsteem. Magamistoa kõlaril on öökapi roll, mille peal saab juhtmeta laadida telefoni.

Köögi üheks targimaks lahenduseks peab sisearhitekt prügisorteerimist toetavat köögihunti. Mugavust lisab ka joogivee filtriga köögisegisti.

„Vannituppa paigaldasime puldiga juhitava bidee funktsiooniga WC-poti, mille loputuskasti nupp on valgustusega ja lülitub heli peale automaatselt sisse ehk öösel vannituppa sisenedes ei pea üldvalgustust sisse lülitama,“ kirjeldas vannitoalahendusi Radomski.

Elutoa ja magamistoa kardinaid saab juhtida puldiga ning korteri igapäevase tolmuvabaduse eest hoolitseb robottolmuimeja. Selle liikumist korteris ei takista ükski lävepakk ega üleminekuliist, kuna tavapärasele lävepakule eelistas sisearhitekt allalaskva lävepaku süsteemi. Korteris on olemas ka jahutussüsteem.

Mitmed lahendused sobivad ka juba valmis korteritesse

Superdemo nutikaid lahendusi saab lisada ka juba olemasolevatesse korteritesse. „Lahendused, mis ei vaja projekti muutmist ega eelda märkamisväärseid konstruktiivseid muudatusi nagu nutiluku, aurukamina või kõlarite paigaldus, saab lisada valmis korterile. Jahutussüsteemist ja sanitaartehnikast tuleb mõelda küll juba varakult ehk ehituse algfaasis,“ rääkis sisearhitekt.

Superdemo ehk läbimõeldud erilahendustega korteri ehitamine on kallim, kuid sisearhitekti sõnul väärivad kõik need mugavused lisainvesteeringut. „Numbrid võivad pisut kõikuda sõltuvalt korteri suurusest ja planeeringu eripärast, kuid keskmiselt on täiskomplekteeritud korter standardsest 30% kallim. Nutikad erilahendused ei loo aga kõrvalkulusid, pigem vastupidi, aitavad säästa ja tarbida targalt nii elektrit kui vett,“ ütles Radomski.

Ta lisas, et maailm muutub kiirelt ja see mida peame tänapäeval innovatsiooniks, muutub homme standardiks. „Elu ei lähe kunagi soodsamaks, vaid kallineb iga aastaga. Arvestades seda ma küll usun, et ajast samm ees olemine tasub ennast pikas perspektiivis ära.“

Vikimõisa elamurajooni superdemo näidiskorter ei jää Kaamos Kinnisvarale ühekordseks katsetuseks. Sarnaseid kortereid on plaanis luua arendustesse ka tulevikus ning järgmise korteri eeltööd on juba alanud.

20. september 2022

Alustasime IV etapi huviliste registreerimisega

Septembri alguses alustasime Vikimõisa neljanda etapi huviliste eelregistreerimisega, kui sinagi soovid olla esimeste seas, kes saab uute korterite kohta info, siis saada oma päring läbi esilehel oleva kontaktivormi. IV etapi majad valmivad Rannamõisa tee poolsesse otsa, ning koosneb kolmest majast, aadressil Volmre 20/1, Volmre 20/2 ja Volmre 20/3. Esimeses jaos tulevad müügile Volmre 20/3 korterid.

13. september 2022

Langes Vikimõisa III etapi sarikapärg

Taaskord on aeg sarikapärga langetada. Samal ajal kui esimese etapi elanikud end juba mõnusalt sisse on seadnud ja teise etapi korterid ootavad juba üleandmist, saavutasid kolmanda etapi majad oma kõrguse. 👏
Nii sai taaskord tänatud meie usinat ehitusmeeskonda ja neile head paremat pakutud.

25. august 2022

Toimus Vikimõisa elamurajooni avamispidu

Kaamose Vikimõisa elamurajooni esimesed majad Haaberstis on saanud koduomanikud. Pidasime olulise sündmuse puhul koos klientidega maha meeleoluka suvelõpu- ja soolaleivapeo, kust ei puudunud maitsvad suupisted ja meelelahutus. Laste eest hoolitses Pipi ja muusikalise elamuse pakkus naabitele samuti Vikimõisa vastne koduomanik Grete Paia.

Jagasime naabritele infot järgmiste arendusetappide osas ja kogesime klientide positiivset tagasisidet, kelle sõnul oleme loonud suurepärase ja maitseka elukeskkonna, kus elu ongi natuke mõnusam!

Kui soovid samuti Vikimõisa kohta rohkem infot või samuti kogukonnaga liituda, siis vaata www.kaamos.ee/vikimoisa

26. aprill 2022

II etapi majad saavutasid oma kõrguse

Meil on häid uudiseid! Samal ajal kui Vikimõisa esimene etapp saab viimast lihvi enne korterite üle andmist klientidele, langes pidulikult teise etapi, Volmre 33 ja 31 majadel sarikapärg. 👏
Sel puhul pidasime maha juba traditsiooniks saanud sarikapeo. Oleme alustanud ka kolmanda etappi majade ehitusega.

16. november 2021

Alustasime III etapi huviliste registreerimisega

Novembris alustasime Vikimõisa kolmanda etapi huviliste eelregistreerimisega, kui sinagi soovid olla esimeste seas, kes saab korterite kohta info, siis saada oma päring läbi kontaktivormi. III etapi majad valmivad Harku järve poolsesse otsa aadressidega Pikaliiva 34, 36, 38 ja 40. Valmisid ka esimesed IV etapi visuaalsed eskiisilahendused*, millega saab tutvuda kodulehel galerii ja asukoha all. *3D pildid on illustratiivsed.

10. oktoober 2021

Toimus Vikimõisa I etapi sarikapidu

Oktoobri alguses toimus Vikimõisas I etapi sarikapidu, mille juhatas sisse meeskondlik tuletõrjeõppus. Sellega on kõik esimese etapi majad oma lõppkõrguse saavutanud. Samal ajal kerkivad usinalt juba II etapi majad. Mõlemas etapis, kokku 6 maja ja 114 korterit, on tänaseks kõik kodud omanikud leidnud.

Kaalud ka teisi asukohti?

Tutvu Kaamos Kinnisvara teiste arendustega.

Võta ühendust

Anne-Ly Lindmäe
Kaamos Kinnisvara AS
annely.lindmae@kaamos.ee
+372 503 3045

Võta ühendust

    Nõustun üksikisikute ja üksuste isikuandmete töötlemisega, mida on loetletud dokumendis privaatsuspoliitika ja annan nõusoleku minuga minu näidatud kanalite kaudu ühendust võtta. Seda saiti kaitsevad reCAPTCHA ja Google'i privaatsuspoliitika ja teenusetingimused.