20. september 2022

Alustasime IV etapi huviliste registreerimisega

Septembri alguses alustasime Vikimõisa neljanda etapi huviliste eelregistreerimisega, kui sinagi soovid olla esimeste seas, kes saab uute korterite kohta info, siis saada oma päring läbi esilehel oleva kontaktivormi. IV etapi majad valmivad Rannamõisa tee poolsesse otsa, ning koosneb kolmest majast, aadressil Volmre 20/1, Volmre 20/2 ja Volmre 20/3. Esimeses jaos tulevad müügile Volmre 20/3 korterid.

13. september 2022

Langes Vikimõisa III etapi sarikapärg

Taaskord on aeg sarikapärga langetada. Samal ajal kui esimese etapi elanikud end juba mõnusalt sisse on seadnud ja teise etapi korterid ootavad juba üleandmist, saavutasid kolmanda etapi majad oma kõrguse. 👏
Nii sai taaskord tänatud meie usinat ehitusmeeskonda ja neile head paremat pakutud.

25. august 2022

Toimus Vikimõisa elamurajooni avamispidu

Kaamose Vikimõisa elamurajooni esimesed majad Haaberstis on saanud koduomanikud. Pidasime olulise sündmuse puhul koos klientidega maha meeleoluka suvelõpu- ja soolaleivapeo, kust ei puudunud maitsvad suupisted ja meelelahutus. Laste eest hoolitses Pipi ja muusikalise elamuse pakkus naabitele samuti Vikimõisa vastne koduomanik Grete Paia.

Jagasime naabritele infot järgmiste arendusetappide osas ja kogesime klientide positiivset tagasisidet, kelle sõnul oleme loonud suurepärase ja maitseka elukeskkonna, kus elu ongi natuke mõnusam!

Kui soovid samuti Vikimõisa kohta rohkem infot või samuti kogukonnaga liituda, siis vaata www.kaamos.ee/vikimoisa

26. aprill 2022

II etapi majad saavutasid oma kõrguse

Meil on häid uudiseid! Samal ajal kui Vikimõisa esimene etapp saab viimast lihvi enne korterite üle andmist klientidele, langes pidulikult teise etapi, Volmre 33 ja 31 majadel sarikapärg. 👏
Sel puhul pidasime maha juba traditsiooniks saanud sarikapeo. Oleme alustanud ka kolmanda etappi majade ehitusega.

16. november 2021

Alustasime III etapi huviliste registreerimisega

Novembris alustasime Vikimõisa kolmanda etapi huviliste eelregistreerimisega, kui sinagi soovid olla esimeste seas, kes saab korterite kohta info, siis saada oma päring läbi kontaktivormi. III etapi majad valmivad Harku järve poolsesse otsa aadressidega Pikaliiva 34, 36, 38 ja 40. Valmisid ka esimesed IV etapi visuaalsed eskiisilahendused*, millega saab tutvuda kodulehel galerii ja asukoha all. *3D pildid on illustratiivsed.

10. oktoober 2021

Toimus Vikimõisa I etapi sarikapidu

Oktoobri alguses toimus Vikimõisas I etapi sarikapidu, mille juhatas sisse meeskondlik tuletõrjeõppus. Sellega on kõik esimese etapi majad oma lõppkõrguse saavutanud. Samal ajal kerkivad usinalt juba II etapi majad. Mõlemas etapis, kokku 6 maja ja 114 korterit, on tänaseks kõik kodud omanikud leidnud.

24. august 2021

Alustasime Vikimõisa II etapi avaliku müügiga!

Meil on hea meel tõdeda, et Vikimõisa I etapi maja korterid on kõik uue omaniku leidnud ja II etapp on aktiivses müügis. Kuna huvi püsib projekti vastu kõrge, siis loodame veel selle aasta lõpus turule tulla ka Vikimõisa III etapiga, kuhu lisandub kolm maja – Volmre 20/1, Volmre 20/2 ja Volmre 20/3.

20. mai 2021

Vikimõisa esimese etapi majad kerkivad

Vikimõisa elamurajooni esimese etapi majade korrused kerkivad jõudsalt. Lisaks on piirkonda rajatud uued ligipääsu- ja kergliiklusteed. Esimese etapi majade 76 korterit on tänaseks praktiliselt müüdud, saadaval on veel üksikud korterid, tutvu nendega siin. Augustikuus oleme alustamas II etapi, Volmre 31 ja 33, majade müügiga.

12. detsember 2020

Alustame ehitustegevusega

Meil on hea meel teatada, et pandeemia ei ole mõjutanud Vikimõisa arendus- ja ehitustegevut ning oleme on kenasti graafikus. Tänaseks oleme saanud vajalikud load ja teinud ettevalmistuses trasside rajamiseks. Veebruari alguses alustame kommunikatsioonide rajamisega. Kuna huvi arenduse I etapi korterite vatu on suur, siis pingutame selle nimel, et anda esimesed korterid üle aasta lõpus.

29. juuli 2020

Arhitektuuribüroo BOA: Vikimõisa kortermajad sobituvad keskkonda

Vikimõisa arhitektuursete lahenduste puhul lähtusime asukohast. Harku järve ja Vikimõisa metsa lähedus loovad elamiseks mõnusa keskkonna, mida aitavad nautida kõikide korterite kõrged laed ja suured aknad, tuues tuppa valgusküllust ja avarust. Lisaks on igal korteril oma rõdu ning esimese korruse korteritel ka suured terrassid,“ kirjeldas BOA arhitekt Anto Savi, rõhutades, et. „Samuti oleme mõelnud selle peale, et koduostjatel oleks rohkem ruumi rohelusele ja ei oleks suuri lagedaid parkimisalasid ning seetõttu on enamus parkimist kavandatud hoonete alla. „ lisas arhitekt.

Kaalud ka teisi asukohti?

Tutvu Kaamos Kinnisvara teiste arendustega.

Võta ühendust

Anne-Ly Lindmäe
Kaamos Kinnisvara AS
annely.lindmae@kaamos.ee
+372 503 3045

Täida väli!
Täida väli!
Täida väli!
Täida väli!
Vajalik nõusolek!

Täname huvi tundmast!

Võtame peagi ühendust.

Andmete edastamisel tekkis tõrge.

Proovi uuesti või võta ühendust telefoni teel!