Võta ühendust!

Kolmas etapp

Kaamos Groupi kuuluva Kaamos Ehituse meeskond on 20 aastat edukalt tegutsenud kinnisvaraarenduse valdkonnas. Ettevõte on teinud nii suuri kui väikeseid projekte, ehitatud on terviklikke elurajoone kui ka suuri büroohooneid. Kaamos Ehitusel on kutsetunnistusega insenerid, Lloyds Register Quality Assurance sertifikaadid ISO 9001-2015 ja ISO 14001-2015 ning ehitustegevusega seonduvad litsentsid. Vikimõisa kortermajade näol on tegemist kvaliteetsete ja energiatõhusate majadega, mis ammutavad osaliselt energiat hoone katusel paiknevast päikesepargist ja kannavad A-energiaklassi märgist. Kõigile ehitatud majadele kehtib arendajapoolne 3-aastane garantii.

Vundament: Hooned on ehitatud vaivundamendile.

Soojustatud välisseinad: Õõnesbetoonplokkidest välisseinte soojustusmaterjal on 250 mm paksune vahtpolüstüreen. Maja välimusele annab viimase lihvi eri toonides krohv ja osaliselt puitlaudis.

Mürasummutavad siseseinad: Korterite vahelised seinad on 240 mm paksused, täis betoneeritud õõnesbetoonplokid. Kipsplaadist siseseinad metallkarkassil on täidetud isolatsioonivillaga. Panipaiku eraldavad puitkarkassile kinnituvad vineerseinad.

Vahe- ja katuslaed: Kandvad vahelaed ja katuslaed on monteeritavatest raudbetoonõõnespaneelidest, mis toetuvad õõnesbetoonplokkidest seintele. Lagede kõrgus kuni 2,8 m.

Majas on lift ja laiad trepid: Korruseid ühendavad raudbetoonist trepid on 1,25 m laiad, kaetud keraamiliste plaatidega. Terasest trepipiiretel on puidust käsipuu.

Igal korteril on rõdu: Avara vaatega rõdudel on puidust piirded.

Kliimasse sobiv katus: Katusekatteks on valitud meie kliimasse hästi sobiv SBS-kate. Vihmavesi juhitakse välise äravoolu kaudu sadeveekanalisatsiooni.

Soojapidavad aknad: Sissepoole avanevad nn Saksa tüüpi kolmekordse klaaspaketiga PVC-aknad peavad hästi sooja ning summutavad müra.

Turvalised uksed: Korteris on siledad spoonuksed (Metsapärli paketis valged tahveluksed) ja mürasummutav puidust välisuks. Maja metallprofiilidest peauksel on turvaklaas ja fonolukk.

Hubane viimistlus: Seinad ja laed on tasandatud ning sisekujunduses on kasutatud rahulikke ja heledaid toone. Põrandaid katab ühelipiline tammeparkett (Metsapärli paketis kalasabamustriga laudparkett), esiku põrandal on keraamiline plaat. Sanitaarruumides ja osaliselt ka tubades on ripplaed.

Vannituba ja WC: Vannitubades on akrüülvann või dušš, valamu ning WC-pott. Põrand ja seinad on kaetud keraamiliste plaatidega, sanitaarkeraamika on valge, -tehnika viimistluseks on kasutatud kroomi (Metsapärli paketis on tehnika must).

Ökonoomne küttesüsteem: Sooja annab lokaalne gaasiküte ja korterites (sealhulgas vannitubades) on vesipõrandküte. Üldkasutatavates ruumides on osaliselt radiaatorid.

Turvaline fonolukk: Maja välisuksel on paneel kutsenuppudega ning igas korteris välisukse avamisnupuga fonotelefon. Korteri kõigis tubades on sideseadmete ühendamise võimalus.

Praktiline panipaik: Iga korteri juurde kuulub panipaik hoone keldrikorrusel või 1. korrusel

Mugav parkimine: Autot saab parkida maja hoovis ja osaliselt on parkimine viidud hoonete alla -1 korrusele. Iga maja juurde kuulub piiratud arv elektriauto laadimiskohti.

 

Majapidamisruum: Valitud korteritel on majapidamisruum. Majapidamisruumis asuvad vee ja kanalisatsiooni ühendused pesumasinale.

A- Energiaklassi majad: majad on energiatõhusad, mis kannavad A-energiaklassi märgist ja ammutavad osaliselt energiat hoone katusel asuvast päikesepargist.

Sundventilatsioon: hoonesse on planeeritud sundventilatsioon, mis on lahendatud kõrge energiatõhususega  korteripõhiste seadmetega.

Veevarustus ja kanalisatsioon: korterelamus vajalik soe vesi toodetakse soojasõlmes: korterite külma- ja soojaveearvestid paigaldatakse korterite esikutesse ripplagede taha või sanitaarruumidesse. Veenäidud loetakse automaatselt.

Elekter: Paigaldatud on kõik vajalikud pistikupesad, lülitid, põrandakütteregulaatorid ning vannitoa ja üldruumide valgustid. Elektriarvestid asuvad arvestite kilbis.

 

Neljas etapp

Kaamos Groupi kuuluva Kaamos Ehituse meeskond on üle 20 aastat edukalt tegutsenud kinnisvaraarenduse valdkonnas. Ettevõte on teinud nii suuri kui väikeseid projekte, ehitatud on terviklikke elurajoone kui ka suuri büroohooneid. Kaamos Ehitusel on kutsetunnistusega insenerid, Lloyds Register Quality Assurance sertifikaadid ISO 9001-2015 ja ISO 14001-2015 ning ehitustegevusega seonduvad litsentsid. Vikimõisa kortermajade näol on tegemist kvaliteetsete ja energiatõhusate majadega, mis ammutavad osaliselt energiat hoone katusel paiknevast päikesepargist ja kannavad A-energiaklassi märgist. Kõigile ehitatud majadele kehtib arendajapoolne 3-aastane garantii.

Vundament: Hooned on ehitatud vaivundamendile.

Soojustatud välisseinad: Õõnesbetoonplokkidest välisseinte soojustusmaterjal on krohvitud ja lamelltellisega kaetud fassaadidel 250 mm paksune vahtpolüstüreen, laudisega fassaadidel 180 mm PIR-soojustus. Maja välimusele annab viimase lihvi eri toonides krohv ja osaliselt puitlaudis.

Mürasummutavad siseseinad: Korterite vahelised seinad on 240 mm paksused, täis betoneeritud õõnesbetoonplokid. Kipsplaadist siseseinad metallkarkassil on täidetud isolatsioonivillaga. Panipaiku eraldavad puitkarkassile kinnituvad vineerseinad.

Vahe- ja katuslaed: Kandvad vahelaed ja katuslaed on monteeritavatest raudbetoonõõnespaneelidest, mis toetuvad õõnesbetoonplokkidest seintele. Lagede kõrgus kuni 2,76 m.

Kliimasse sobiv katus: Katusekatteks on valitud meie kliimasse hästi sobiv SBS-kate. Vihmavesi juhitakse hoonesisese äravoolu kaudu sadeveekanalisatsiooni.

Majas on lift ja laiad trepid: Korruseid ühendavad raudbetoonist trepid on 1,25 m laiad, kaetud keraamiliste plaatidega.

Soojapidavad aknad: Sissepoole avanevad nn Saksa tüüpi kolmekordse klaaspaketiga PVC-aknad peavad hästi sooja ning summutavad müra.

Turvalised uksed: Korteris on siledad spoonuksed (Metsapärli ja Öko paketis tahveluksed) ja mürasummutav puidust välisuks. Maja metallprofiilidest peauksel on turvaklaas ja fonolukk.

Turvaline fonolukk: Maja välisuksel on paneel kutsenuppudega ning igas korteris välisukse avamisnupuga fonotelefon. Korteri kõigis tubades on sideseadmete ühendamise võimalus.

Igal korteril on rõdu: Avara vaatega rõdudel on puidust piirded.

Hubane viimistlus: Seinad ja laed on tasandatud ning sisekujunduses on kasutatud rahulikke ja naturaalseid toone. Põrandaid katab tammeparkett, Metsapärli paketis kalasabamustriga laudparkett ja Öko paketis korkparkett, esiku põrandal on keraamiline plaat. Sanitaarruumides, esikus ja osaliselt ka tubades on ripplaed.

Vannituba ja WC: Vannitubades on akrüülvann või dušš, valamu ning WC-pott. Põrand ja seinad on kaetud keraamiliste plaatidega, sanitaarkeraamika on valge, -tehnika viimistluseks on kasutatud kroomi. Öko paketis on sanitaartehnika must, Metsapärli paketis on valida musta või harjatud messingu viimistlust.

Majapidamisruum: Osadel korteritel on korterisisene majapidamisruum. Majapidamisruumis asuvad vee ja kanalisatsiooni ühendused pesumasinale.

Praktiline panipaik: Iga korteri juurde kuulub panipaik hoone keldrikorrusel või 1. korrusel

Mugav parkimine: Autode parkimine on lahendatud hoonete all -1 korrusel ja osaliselt maja hoovis asuvatel parkimiskohtadel. Lisatasu eest saab soetada personaalse elekrtriauto laadimiskoha.

Ökonoomne küttesüsteem: Sooja annab lokaalne gaasiküte ja korterites (sealhulgas vannitubades) on vesipõrandküte. Lisaks üldmõõtjatele paigaldatakse ka kaugloetavad korteri põhised soojusarvestid.

Sundventilatsioon: hoonesse on planeeritud sundventilatsioon, mis on lahendatud kõrge energiatõhususega korteripõhiste seadmetega.

Veevarustus ja kanalisatsioon: korterelamus vajalik soe vesi toodetakse soojasõlmes: korterite külma- ja soojaveearvestid paigaldatakse korterite esikutesse ripplagede taha või sanitaarruumidesse. Veenäidud loetakse automaatselt.

Elekter: Paigaldatud on kõik vajalikud pistikupesad, lülitid, põrandakütte regulaatorid ning vannitoas ja esikus süvistatud valgustid. Elektriarvestid asuvad arvestite kilbis.

A-energiaklassi majad: majad on energiatõhusad, mis kannavad A-energiaklassi märgist ja ammutavad osaliselt energiat hoone katusel asuvast päikesepargist.

3-aastane garantii: Kõigile ehitatud majadele kehtib arendajapoolne 3-aastane garantii.

Kaalud ka teisi asukohti?

Tutvu Kaamos Kinnisvara teiste arendustega.

Võta ühendust

Anne-Ly Lindmäe
Kaamos Kinnisvara AS
annely.lindmae@kaamos.ee
+372 503 3045

Võta ühendust

    Nõustun üksikisikute ja üksuste isikuandmete töötlemisega, mida on loetletud dokumendis privaatsuspoliitika ja annan nõusoleku minuga minu näidatud kanalite kaudu ühendust võtta. Seda saiti kaitsevad reCAPTCHA ja Google'i privaatsuspoliitika ja teenusetingimused.