Interjöör

Vikimõisas ootavad sind läbimõeldud ja praktilised planeeringud koos looduse silmailuga. Korterite viimistluses on kasutatud naturaalseid ja kvaliteetseid materjale, mis loovad hubase ja õdusa interjööri. Valgusküllased ja avarad korterid, kõrged laed ja päris sinu enda rõdu, mis võimaldab saada osaks ümbritsevast loodusest – see on sinu uus, natuke mõnusam elu Vikimõisas.

Pakettide hulgast leiab endale midagi nii skandinaavialiku minimalismi austaja kui ka inimene, kes hindab klassikat. Sisearhitekt Aljona Radomski on loonud moodsa interjööri, kuid pole seejuures kõrvale jätnud klassikalisi elemente. Materjalide valikul ei pidanud ta kaugelt inspiratsiooni otsima – Vikimõisa kaunis looduses olid vastused olemas.

KivirannaLiivakarvaMõisahõnguMetsapärli*Köök
Viimistluspakett

Kiviranna

Õdusas Kiviranna paketis kohtuvad erinevad hallid varjundid ning loovad väärika ja koduse miljöö. Kui sulle meeldivad looduslähedased värvid ja materjalid, siis on see midagi sinule. Vannitoas on kasutatud hallides varjundites viimistlusmaterjale. Põrand ning seinad on kaetud keraamiliste plaatidega, põrandale annab iseloomu naturaalne täismass terrazzo põrandaplaat. Vannitoas on kasutatud kvaliteetset Hansgrohe ning teiste tuntud tootjate sanitaartehnikat. Eluruumides on kasutatud looduslähedasi ning heledaid toone. Seinad ja laed on värvitud ning põrandal on kasutatud naturaalset spoonparketti. Siseuksed on naturaalse tammespooniga viimistletud sileuksed.
Viimistluspakett

Liivakarva

Avaras ja helges Liivakarva paketis domineerivad valge liiva toonid. Kui sulle meeldib põhjamaiselt helge kodu, kus on ruumi lasta mõttel kõrgelt lennata, siis on see pakett just sinule. Vannitoas on kasutatud heledates toonides viimistlusmaterjale. Põrand ning seinad on kaetud keraamiliste plaatidega, seinas toob aktsenti kalasabamustriline plaat. Vannitoas on kasutatud kvaliteetset Hansgrohe ning teiste tuntud tootjate sanitaartehnikat. Eluruumides on kasutatud helgeid toone. Seinad ja laed on värvitud ning põrandal on kasutatud mati pinnaviimistlusega valgendatud spoonparketti. Siseuksed on valgendatud tammespooniga viimistletud sileuksed.
Viimistluspakett

Mõisahõngu

Mõisahõnguselt klassikalises paketis on inspiratsiooni ammutatud Vikimõisa väärikast ajaloost. Kui sulle meeldib mõisalik stiil, ent julge ja omapärane lähenemine, siis on see pakett midagi sinule. Vannitoas elavdab klassikalist looduskivimustrilist liivatoonis seinaplaati väiksemaformaadiline julge ja juugendlik põrandaplaat. Selles paketis oleme laiendanud parketivalikut: valida saad oksavaba naturaalse tamme spoonparketi ning rustikaalse tamme laudparketi vahel. Et luua kaunis kombinatsioon naturaalse tammespooniga viimistletud ustega, on Mõisahõngu seinad võõbatud helgelt heledaks.
Viimistluspakett

Metsapärli*

Kassikaline Metsapärli pakett pakub sulle skandinaavialikku minimalismi dekoratiivses võtmes. Kui sind võluvad detailid ja pead lugu autentsusest, siis on see pakett sinule. Vannitoas on kasutatud nii põranda kui ka seina puhul loodusliku kivimi mustriga viimistlusmaterjale. Kontrasti lisavad musta pinnaviimistlusega segistid. Sanitaartehnikana on kasutatud kvaliteetset Hansgrohet ning teisi tuntud tootjaid. Eluruumide seinad on sumedates toonides ning põrandaid katab klassikaline kalasabamustris parkett. Metsapärli muudavad eksklusiivseks dekoratiivelementidena kasutatud tahveluksed ning viimase lihvi annavad interjöörile profiilsed põrandaliistud. *Rakendub lisatasu
Viimistluspakett

Köök

Kõikidele Vikimõisa kodusostjatele pakume valmislahendusena ka kööki. Valida on võimalik kolme erineva disaini vahel TUTVU KÖÖKIDEGA

Kaalud ka teisi asukohti?

Tutvu Kaamos Kinnisvara teiste arendustega.

Võta ühendust

Anne-Ly Lindmäe
Kaamos Kinnisvara AS
annely.lindmae@kaamos.ee
+372 503 3045

Täida väli!
Täida väli!
Täida väli!
Täida väli!
Vajalik nõusolek!

Täname huvi tundmast!

Võtame peagi ühendust.

Andmete edastamisel tekkis tõrge.

Proovi uuesti või võta ühendust telefoni teel!