Võta ühendust!

Köögi ja garderoobi pakkumine

Kõikidele Vikimõisa kodusostjatele pakume valmislahendusena ka kööki. Valida on võimalik nelja erineva disaini vahel.

Meie köökide suurus ja kuju sõltub korteri planeeringust. Materjalide valik on kooskõlas korteri siseviimistlusega. Iga köögi mudel vastab ühele siseviimistluspaketile ja kannab sama nime, kuid me ei piira teie valikut ja lubame kombineerida materjale pakettide vahel.*
Antud materjalid said valitud inspireerituna piirkonna eripäradest – rahulikud toonid on laenatud ümbritsevast loodusest. Märksõnadeks mugav ja praktiline köök, mis pakub rõõmu nii kirglikele kokkadele kui ka neile, kes köögis vaid hädapärasega piirduvad.

Metsapärli köök on mahedates hallides-rohekates toonides, matt-sametise tekstuuriga tasapinna ja taustseinaga. Must köögitehnika ja mustad käepidemed annavad köögile modernse aktsendi.

Liivakarva on pehmes tume-beež toonis köök. Sügava punase tooni lamineeritud tasapind ja taustsein lisavad köögile esindusliku joone. Köögitehnika on praktilisest roostevabast terasest ja sama viimistlusega on ka käepidemed.

Kiviranna ja Mõisahõngu pakettidele vastab valge köök lamineeritud beež toonis tasapinna ja taustseinaga. Roostevabad detailid annavad köögile traditsioonilise skandinaavialiku ilme.

Öko paketi köök on moodsates tumehallides toonides. Tasapind ja taustsein on valmistatud innovatiivsest ja CO2-neutraalsest Fenix laminaadist. Must köögitehnika ja mustad käepidemed moodustavad eriti stiilse koosluse tumehallide pindadega.

5 põhjust, miks valida Kaamose köök:

  • Saad valitud köögi juba kodulaenu sisse arvestada
  • Köök valmib korteri üleandmise hetkeks
  • Sa ei pea tegelema ise jooniste ja mõõtudega, kõik on meie poolt edastatud
  • Saad valida kolme trendika disainlahenduse vahel
  • Tipptasemel kvaliteet ja garantii 2 aastat, lisaks tootja garantii tehnikale

Kiviranna ja Mõisahõngu pakettidele vastab valges toonis garderoob, roostevabast terasest viimistlusega käepidemed annavad traditsioonilise skandinaavialiku ilme.

Liivakarva paketi garderoob on pehmes tumebeežis toonis ja roostevabast terasest viimistlusega käepidemetega.

Metsapärli paketi garderoob on mahedas rohekashallis toonis, mustad käepidemed annavad modernse aktsendi.

Öko paketi garderoob on moodsas tumehallis toonis, mustad käepidemed moodustavad eriti stiilse koosluse.

Tule vaata oma silmaga üle!
Näidisköögi ja garderoobidega tutvumiseks lepi kokku kohtumine meie müügijuhi Anne-Ly Lindmäega,+372 503 3045.

Kaalud ka teisi asukohti?

Tutvu Kaamos Kinnisvara teiste arendustega.

Võta ühendust

Anne-Ly Lindmäe
Kaamos Kinnisvara AS
annely.lindmae@kaamos.ee
+372 503 3045

Võta ühendust

    Nõustun üksikisikute ja üksuste isikuandmete töötlemisega, mida on loetletud dokumendis privaatsuspoliitika ja annan nõusoleku minuga minu näidatud kanalite kaudu ühendust võtta. Seda saiti kaitsevad reCAPTCHA ja Google'i privaatsuspoliitika ja teenusetingimused.